NM 2017, List of Participants

The list of participants are ready

Download: NM Deltagerliste

 

Stil Age  Weight Country Name
FS CAD 100 kg SWE Farhad Anosheh   
FS CAD 42 kg FIN Nevalainen Roni
FS CAD 46 kg FIN Mäkelä Jesse
FS CAD 46 kg FIN Heikkilä Vili
FS CAD 50 kg SWE Hannes Hofmann   
FS CAD 50 kg LTU Gvidas Jovaiša
FS CAD 54 kg LTU Donatas Pliuškevičius
FS CAD 58 kg SWE Kevin Makota-Ström  
FS CAD 58 kg LTU Deividas Pečiulis
FS CAD 63 kg SWE Walter Wale  
FS CAD 63 kg LTU Vadim Babuškin
FS CAD 63 kg LTU Arnas Valantinas
FS cad 69 kg EST Jako Kivimägi
FS CAD 69 kg SWE Melvin Peterzon  
FS CAD 69 kg LTU Ugnius Simanauskis
FS CAD 69 kg LTU Tomas Kačiukevičius
FS CAD 76 kg FIN Ruusila Eemeli
FS CAD 85 kg SWE Johan Nielsen  
GR Cad 100 kg NOR Ahmed Kadyrov
GR CAD 100 kg SWE Farhad Anosheh  
GR cad 100 kg EST Alfred Mägi
GR CAD 100 kg LTU Erikas Čerepokas 
GR CAD 42 kg SWE Jonathan Jednell
GR CAD 42 kg LTU Dovydas Deveikis
GR CAD 42 kg LTU Gedas Milašauskas
GR CAD 42 kg LTU Rokas Jankus
GR CAD 42 kg LTU Marius Godvanas
GR CAD 42 kg LTU Martynas Muižys
GR Cad 46 kg NOR Snorre Harsem Lund
GR CAD 46 kg FIN Aikio Veli-Matti
GR CAD 46 kg SWE Joel Månsson       
GR CAD 50 kg FIN Mustonen Kimi
GR CAD 50 kg FIN Ojala Tino
GR CAD 50 kg SWE Niklas Öhlen         
GR CAD 50 kg LTU Mindaugas Venckaitis
GR Cad 54 kg NOR Sondre Svarstad
GR CAD 54 kg DEN Lukas Schakow
GR CAD 54 kg DEN Luckas Schrøder
GR Cad 54 kg NOR Castro W. Lundh
GR CAD 54 kg FIN Kauhanen Kasperi
GR CAD 54 kg FIN Hakala Arttu
GR CAD 54 kg LTU Vilius Savickas
GR CAD 58 kg FIN Salmela Elias
GR CAD 58 kg DEN Lucas Davidsen
GR CAD 58 kg FIN Halonen Henri
GR Cad 58 kg NOR Elias G Moen
GR Cad 58 kg NOR Jacob Tangen
GR Cad 58 kg NOR Alexander Olsen
GR CAD 58 kg SWE Nathan Phillips      
GR Cad 58 kg NOR Hermund Ophaug
GR Cad 58 kg NOR Eirik Hulaas
GR cad 63 kg EST Edvin Kin
GR CAD 63 kg LTU Edvinas Subotkevič
GR Cad 63 kg NOR Tobias K Simonsen
GR CAD 63 kg DEN Oliver Jensen
GR cad 63 kg EST Markus Julius Holmberg
GR CAD 63 kg FIN Suhonen Riku
GR CAD 63 kg DEN Jonas Møller
GR CAD 63 kg SWE Samuel Nyberg    
GR CAD 63 kg FIN Mustonen Joona
GR CAD 63 kg FIN Ahola Jimi
GR CAD 63 kg FIN Sarkkinen Jonni
GR CAD 69 kg LTU Mantas Traupys
GR CAD 69 kg FIN Pulliainen Eetu
GR CAD 69 kg FIN Latvala Waltteri
GR CAD 69 kg FIN Komppa Joni
GR CAD 69 kg DEN Lukas Høier Jensen
GR Cad 69 kg NOR Samet Cetin
GR CAD 69 kg LTU Gedas Milašauskas
GR CAD 69 kg LTU Augustinas Dikčius
GR cad 69 kg EST Andris Pent
GR Cad 69 kg NOR Magnus Grønvik
GR CAD 69 kg LTU Konsatantinas Kešanidi
GR CAD 69 kg SWE Rasmus Åström    
GR cad 69 kg EST Kristo Viidas
GR CAD 69 kg LTU Eimantas Vilimas
GR CAD 76 kg FIN Haanpää Antti
GR Cad 76 kg NOR Mathias Gunther
GR Cad 76 kg NOR Simon K Johnsen
GR cad 76 kg EST Raoul Aho Leitham
GR cad 76 kg EST Anvar Sild
GR CAD 76 kg FIN Ketonen Otto
GR CAD 76 kg FIN Puustelli Roni
GR CAD 76 kg LTU Arminas Lygnugaris
GR CAD 76 kg LTU Ignas Paulavičius
GR CAD 76 kg DEN Turpal Bisultanov
GR CAD 76 kg SWE Somar Al Rays       
GR Cad 85 kg NOR Ruben Elias Been
GR CAD 85 kg LTU Ignas Bukauskas
GR CAD 85 kg FIN Pahikainen Juho
GR CAD 85 kg SWE Oskar Månsson
GR cad 85 kg EST Martin Timberg
GR cad 85 kg EST Richard Karelson
GR CAD 85 kg DEN Bertram Lauridsen
GR CAD 85 kg SWE Rickard Modig       
GR JUN 100 kg LTU Erikas Čerepokas 
GR JUN 120 kg NOR Nikola Milatovic
GR JUN 120 kg FIN Mutanen Arttu
GR JUN 50 kg DEN Nikolai Mohammadi
GR JUN 50 kg LTU Mindaugas Venckaitis
GR JUN 54 kg LTU Vilius Savickas
GR JUN 55 kg DEN Nikolaj Schrøder
GR JUN 55 kg FIN Poutanen Mattias
GR JUN 60 kg SWE Anton Rosen
GR JUN 60 kg FIN Kunttu Eemeli
GR JUN 60 kg DEN Kasper Ravn
GR JUN 60 kg NOR Samuel Andreassen
GR JUN 60 kg DEN Mikkel Lassen
GR JUN 60 kg SWE Ardit Fazilja
GR JUN 60 kg FIN Karjalainen Lauri
GR JUN 60 kg FIN Korpela Santeri
GR JUN 63 kg LTU Edvinas Subotkevič
GR JUN 66 kg NOR  Isak Bø Rørnes
GR JUN 66 kg FIN Mattila Elmer
GR JUN 66 kg SWE Alexander Bica
GR JUN 66 kg NOR  Håvard Jørgensen
GR JUN 66 kg EST Ott Saar
GR JUN 66 kg FIN Ojala Toni
GR JUN 66 kg SWE Erik Soini
GR JUN 66 kg FIN Peltokangas Mikko
GR JUN 66 kg FIN Starck Kalle
GR JUN 66 kg NOR Morten Thoresen
GR JUN 69 kg LTU Konsatantinas Kešanidi
GR JUN 69 kg LTU Eimantas Vilimas
GR JUN 69 kg LTU Gedas Milašauskas
GR JUN 69 kg LTU Mantas Traupys
GR JUN 69 kg LTU Deividas Subotkevič
GR JUN 74 kg NOR Sebastian Aak
GR JUN 74 kg NOR  Per Anders Kure
GR JUN 74 kg DEN Oliver Krüger
GR JUN 74 kg EST Ranet Kaljola
GR JUN 74 kg SWE Lukas Ahlgren
GR JUN 74 kg FIN Shapovalov Artjom
GR JUN 74 kg FIN Tyystälä Elias
GR JUN 74 kg FIN Piippo Iiro
GR JUN 74 kg SWE Albin Olofsson
GR JUN 76 kg LTU Ignas Paulavičius
GR JUN 76 kg LTU Arminas Lygnugaris
GR JUN 84 kg EST Andreas Välis
GR JUN 84 kg EST Ardo Pajur
GR JUN 84 kg SWE Anton Olsson
GR JUN 84 kg SWE Alexandar Stjepatenic
GR JUN 84 kg FIN Metsomäki Toni
GR JUN 84 kg NOR David Zaypaev
GR JUN 84 kg FIN Sihtola Markus
GR JUN 85 kg LTU Ignas Bukauskas
GR JUN 96 kg EST Hendrik Kalme
GR JUN 96 kg NOR Andre Castellan
GR JUN 96 kg FIN Savolainen Arvi
GR JUN 96 kg FIN Mäenpää Konsta
WFS CAD 40 kg SWE My Persson
WFS CAD 43 kg SWE Caroline Kvist
WFS CAD 46 kg SWE Nelly Johansson
WFS CAD 46 kg FIN Vainionpää Taru
WFS cad 46 kg EST Polina Sahno
WFS CAD 46 kg SWE Moa Ackermark
WFS CAD 52 kg FIN Rasinkangas Mira
WFS cad 52 kg EST Tiia-Triin Tomson
WFS CAD 52 kg NOR Othelie Høie
WFS CAD 52 kg SWE Angelica Zettervall
WFS CAD 52 kg NOR Julie Dalsbotten
WFS CAD 52 kg NOR Kaja Bergersen
WFS CAD 56 kg NOR Synne Haagensen
WFS CAD 56 kg NOR Vilde Ladstein
WFS CAD 56 kg FIN Hirvonen Jonna
WFS CAD 56 kg FIN Viemerö Heta
WFS CAD 56 kg SWE Olivia Forsberg
WFS cad 60 kg EST Viktoria Vesso
WFS CAD 60 kg LTU Rimgailė Čeponytė
WFS CAD 60 kg NOR Sofia Aak
WFS CAD 60 kg SWE Miciel Wennström
WFS cad 65 kg EST Marta Pajula
WFS CAD 65 kg FIN Tynjälä Viola
WFS CAD 65 kg NOR Kamilla Mogstad
WFS CAD 70 kg FIN Partanen Noora
WFS CAD 70 kg SWE Julia Fridlund